Anorak Yelek - Mühendis Yeleği

Anorak Yelekler, diğer adı ile mühendis yelekleri dış mekanda çalışanlar için kışlık veya mevsimlik olarak çok tercih edilen bir üründür. Anorak yelek şirketimiz tarafından üretilip özenle teslim edilmektedir

Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm

Anorak Yelek - Turuncu Anorak Yelek 001

(0)
69 ₺

Anorak Yelek - Turuncu Anorak YelekYelek kesim Modelli Eşsiz konforuyla yepyeni bir ürün...Yaka ucuna kadar devam eden fermuarı rüzgara karşı extra koruma sağlarken, yaka içi polar astarıyla boyun bölgesini sıcak tutar. Fermuarlı ön kapama üzeri rüzgar koruyucuYaka içi polar astarFletolu sağ ve sol cepler Kumaş: İmperteks (%100 ..

Hızlı Görünüm

Anorak Yelek -Sarı Anorak Yelek 002

(0)
69 ₺

Anorak Yelek - Sarı Anorak YelekYelek kesim Modelli Eşsiz konforuyla yepyeni bir ürün...Yaka ucuna kadar devam eden fermuarı rüzgara karşı extra koruma sağlarken, yaka içi polar astarıyla boyun bölgesini sıcak tutar. Fermuarlı ön kapama üzeri rüzgar koruyucuYaka içi polar astarFletolu sağ ve sol cepler Kumaş: İmperteks (%100 Pol..

Hızlı Görünüm

ANORAK YELEK İŞÇİ YELEĞİ 004

(0)
69 ₺

Anorak Yelek - ANORAK YELEK İŞÇİ YELEĞİ 004Yelek kesim Modelli Eşsiz konforuyla yepyeni bir ürün...Yaka ucuna kadar devam eden fermuarı rüzgara karşı extra koruma sağlarken, yaka içi polar astarıyla boyun bölgesini sıcak tutar. Fermuarlı ön kapama üzeri rüzgar koruyucuYaka içi polar astarFletolu sağ ve sol cepler Kumaş: İmpertek..

Hızlı Görünüm

Lacivert Anorak Yelek 003

(0)
69 ₺

Anorak Yelek - Lacivert Anorak YelekYelek kesim Modelli Eşsiz konforuyla yepyeni bir ürün...Yaka ucuna kadar devam eden fermuarı rüzgara karşı extra koruma sağlarken, yaka içi polar astarıyla boyun bölgesini sıcak tutar. Fermuarlı ön kapama üzeri rüzgar koruyucuYaka içi polar astarFletolu sağ ve sol cepler Kumaş: İmperteks (%100..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Başa Dön